Dni Żabna 2017 przeszły do historii

Dni Żabna w tym roku odbyły się w dwa weekendy. Końcem lipca mieliśmy okazję świętować na koncertach 40% Bluesa i Gabriela Fleszara przy Galerii Żabnieńskiej, a w niedzielę (6 lipca) uczestniczyliśmy we wspaniałym występie Ani Wyszkoni.

 

 

 

 

 

 

Od początku Dnia Żabna scena tętniła życiem za sprawą wychowanków Siemachy, pokazów cheerleaderek. W między czasie rozbrzmiewała muzyka The Seeds, Kolah i Agi Dyk.

Były również atrakcje dla najmłodszych, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, miasteczko bezpiecznego ruchu drogowego, stoiska z rękodziełem czy przepysznymi kulinariami przygotowanymi przez stowarzyszenia z Siedzliszowic i Łęgu Tarnowskiego.

Finałem tegorocznych Dni Żabna był występ Ani Wyszkoni, która świętuje dwudziestolecie swojej kariery scenicznej. Występ był nie tylko ucztą dla fanów muzyki i wokalu artystki, ale także został świetnie przygotowany wizualnie, dając wiele doznań estetycznych.

Tuż przed występem finałowym odbyło się wręczenie odznaczenia przyznanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na wniosek Burmistrza Żabna dla Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Pani Marty Warias.

 

 

Źródło: Portal internetowy zabno.pl